آموزش نحوه اتصال به سیستم ویدئو کنفرانس Adobe Connect

آموزش نحوه اتصال به سیستم ویدئو کنفرانس Adobe Connect از طریق نرم افزار اختصاصی

 1. ابتدا بسته به دستگاه و سیستم عامل نصب شده بر روی آن یکی از نرم افزارهای زیر را دانلود و نصب نمایید:
 2. سپس راس زمان مقرر شده بر روی لینک اتصال به سیستم ویدئو کنفرانس Adobe Connect که دریافت نموده اید کلیک نمایید.
  توجه داشته باشید از آنجا که این سیستم به جز کلاسهای آموزش آنلاین، کاربردهای دیگری همچون برگزاری جلسات پرسنلی و یا حتی جلسات با کارفرمایان دیگر کسب و کارهای زیر مجموعه هلدینگ پادرا را دارد، بنابراین برای هر موضوع، اتاق کنفرانس جداگانه ای در سیستم تعریف گردیده که می بایست لینک مستقیم آن را از واحد برنامه ریزی کننده و میزبان کننده ملاقات دریافت نمایید.
 3. در این مرحله پس از لود کامل صفحه، در کادر مشخص شده با عنوان Name نام خود را وارد نموده و بر روی گزینه Enter Room کلید نمایید.
 4. و در آخر بر روی گزینه Open in Application کلیک نموده تا به جلسه مجازی ملحق شوید.
  (در صورتی که کادری با عنوان ?Where do you want to open the room برای شما باز نشد، در همان صفحه ای که با عنوان ?Room did Not Open باز شده است بر روی لینک launch Adobe Connect کلیک نمایید.)

آموزش نحوه اتصال به سیستم ویدئو کنفرانس Adobe Connect به کمک نسخه تحت وب

 1. سپس راس زمان مقرر شده بر روی لینک اتصال به سیستم ویدئو کنفرانس Adobe Connect که دریافت نموده اید کلیک نمایید.
  توجه داشته باشید از آنجا که این سیستم به جز کلاسهای آموزش آنلاین، کاربردهای دیگری همچون برگزاری جلسات پرسنلی و یا حتی جلسات با کارفرمایان دیگر کسب و کارهای زیر مجموعه هلدینگ پادرا را دارد، بنابراین برای هر موضوع، اتاق کنفرانس جداگانه ای در سیستم تعریف گردیده که می بایست لینک مستقیم آن را از واحد برنامه ریزی کننده و میزبان ملاقات دریافت نمایید.
 2. در این مرحله پس از لود کامل صفحه، در کادر مشخص شده با عنوان Name نام خود را وارد نموده و بر روی گزینه Enter Room کلید نمایید.
 3. و در آخر بر روی گزینه Open in browser کلیک نموده تا به جلسه مجازی ملحق شوید.
  (در صورتی که کادری با عنوان ?Where do you want to open the room برای شما باز نشد، در همان صفحه ای که با عنوان ?Room did Not Open باز شده است بر روی دکمه آبی رنگی که با عنوان Open in Browser نمایش داده شده کلیک نمایید.)

توجه داشته باشید در نسخه تحت وب امکان به اشتراک گذاری وبکم و میکروفن و همچنین صفحه نمایش توسط میهمانان مقدور نبوده و تنها میزبان این امکان را خواهد داشت، اما در نسخه نرم افزار اختصاصی این امکان میسر می باشد.

آموزش نحوه نصب و راه اندازی نرم افزار ویدئو کنفرانس Adobe Connect ویژه میهمانان

آموزش امکانات و ویژگی های نرم افزار ویدئو کنفرانس Adobe Connect ویژه میهمانان

آموزش نرم افزار ویدئو کنفرانس Adobe Connect ویژه میزبان

درباره ما
سبدخرید